KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 11312281

nr 1131 2281

Akvarell

Oidentifierad konstnär, otydligt signerad, "Norrländskt landskap", daterad 1994,40x62

Utrop:

500 kr

Såld:

600 kr

måndag 25 september 2017
kl 19:31:43