KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 11312281
nr 1131 2281
Akvarell
Oidentifierad konstnär, otydligt signerad, "Norrländskt landskap", daterad 1994,40x62
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 25 september 2017
kl 19:31:43
300 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr